Šiandien transportavimo pakuotė yra būtinybė, kuri užtikrina saugią ir estetišką produkto kelionę iki vartotojo. Nestandartinių formų bei formatų produktai keliaudami iš rankų į rankas taip pat privalo būti apsaugoti.

SIUNTINIUS SAUGANČIOS MEDŽIAGOS

GOFRO KARTONAS
GOFRO KARTONAS
Palaikymas sandėlyje

Kartonas, turintis gofruotą (banguotą, raukšlėtą) sluoksnį lakšto viduje. Dėl ypatingos savo konstrukcijos yra lengvas, tvirtas ir lengvai apdirbamas, todėl ypač paplitęs. Skiriasi pagal suklijuotų sluoksnių skaičių, bangos aukštį, jos žingsnio ilgį. Trijų sluoksnių kartonas turi tris žymėjimo pagrindines raides E, B ir C, o penkių sluoksnių kartonas gali būti kombinuojamas iš E, B ir C pvz. EB, BC, EC ir pan. Naudojamas pakavimui, stendams, stovams ir kt. gaminiams.

Figūrinis pjovimas
UV spauda
Laminavimas / klijavimas
Klijavimas
Surinkimas
Bigavimas
PUTINTAS POLIETILENAS
PUTINTAS POLIETILENAS
Palaikymas sandėlyje Pateikia klientas Medžiaga užsakoma

Putinta plėvelė susideda iš polietileno putų. Tai moderni ir patvari medžiaga pasižyminti lankstumu, amortizuojančiomis savybėmis, ekologiška apsauga, atsparumu vandeniui, šilumos izoliacija, garsą sugeriančiomis, smūgio ir vibracijos slopinimu, turi cheminį atsparumą benzinui ir tepalams. Ši plėvelė yra plačiai naudojama statybose bei namų ūkyje, kaip šilumos, triukšmo ir hidroizoliacija. Daugelyje pramonės sektorių putinta plėvelė yra plačiai naudojama kaip pagrindinė pakavimo medžiaga, nes ji yra lengva ir patvari, ideali pakuoti trapiems daiktams, pavyzdžiui, stiklui, elektroninei įrangai, fotografijos įrangai, suvenyrams ar bet kokioms eksportuojamoms prekėms.

Figūrinis pjovimas
Pjovimas 45 kampu
Pjovimas 90 kampu
Abipusis pjovimas
POLIETILENO PUTPLASTIS
POLIETILENO PUTPLASTIS
Medžiaga užsakoma

Polietileno putplastis idealiai tinka kaip amortizuojanti medžiaga pakuotėje ir kamšale. Puikiai tinka izoliacijai, plūdrumo komponentams ir pakavimui. Polietileno putų universalumas gali būti pastebimas įvairiose srityse, pradedant šaudymo iš lanko šaudyklėmis ir ilgalaikiu saugojimu, baigiant plokščių tarpikliais ir rišikliais. Naudojamas pakuoti ir gabenti. Medžiagos lapo formatas 1200 x 2000 mm, storis 20 – 80 mm.

Figūrinis pjovimas
Pjovimas 45 kampu
Pjovimas 90 kampu
Abipusis pjovimas